Zavolejte nám +420 728 991 824

Zednické práce

Nabízíme kompletní rozsah zednických prací včetně výstavby hrubé stavby rodinných domů, prací na bytovém jádru, sestavení nových zděných příček, elektroinstalace, instalace vody a odpadů i se zajištěním následných revizí. Dále se kompletně staráme o omítky při štukování, štěrkování a vymalování. Zajišťujeme pokládku podlah a obkladů, zvládneme ale také opravu betonových podlah, zámkovou dlažbu, nové zdivo, kompletní opravu domu, stavbu domu ve svahu nebo podezdívky pod plot.

Při našich dlouholetých zkušenostech víme, že při realizaci staveb hraje kvalita stavebního materiálu a kvalita samotné odvedené stavební práce tu nejvýraznější roli. Je jedno, zda klienti potřebují prvotní provedení zednických prací, nebo dodělávek a oprav. Pokud hledají skutečnou kvalitu, mohou se na nás v obou případech obrátit. Chápeme, že v dnešním nepřeberném množství nabídek je velice náročné se zorientovat a najít firmu se zárukou kvality a s přijatelnou cenou. Věříme, že pokud se obrátíte na nás a dáte nám možnost předvést úroveň našich služeb, budete spokojeni.

Ceník

K dispozici máme ceník zednických prací a nemůže se tedy stát, že dopředu nevíte, na kolik Vás projekt vyjde. Jsme otevřeni komunikaci o rozdílných variantách provedení, ale nikdy nejdeme do realizace projektu, u kterého máme obavu z jeho stoprocentního naplnění. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a nemůžeme si dovolit jakékoliv nekvalitní dílo, jelikož právě naši spokojení klienti jsou pro nás zárukou dalších zakázek.

Ukázky našich realizací

Zaujali jsme vás? Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Upřesněte místo realizace
Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Upřesněte, co poptáváte